Myjnia samochodowa

Chcesz mieć codziennie czysty samochód, nie tracąc swojego cennego czasu i nie wydając przy tym majątku ??

Chcesz, aby lakier Twojego samochodu pozostał na długo bez rys i uszkodzeń ??

Idealnie trafiłeś!! Myjnia Ehrle oferuje Ci to wszystko w najniższej cenie !!

 

Posiadamy 4 doskonale dobrane programy:

1. Mycie zasadnicze na gorąco Mikroproszkiem Power Pearl proszek jest dozowany na bieżąco do strumienia wysokociśnieniowego wody. Doskonale dobrane aktywne substancje proszku działają jak tysiące małych gąbek, które w połączeniu z gorącą i zmiękczoną wodą pod wysokim ciśnieniem, gwarantują dokładne mycie powierzchni pojazdu sięgając w głąb porów lakieru. Najwyższa technologia zastosowana w myjni chroni i zabezpiecza lakier Twojego samochodu.

2. Spłukiwanie do czysta w procesie spłukiwania do czysta resztki proszku oraz rozpuszczonych i usuniętych zanieczyszczeń są spłukiwane czystą wodą, co stanowi podstawę dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

3. Zabezpieczenie lakieru gorącym woskiem nanotytanowym gorący wosk nanoszony jest na powierzchnię Państwa pojazdu za pomocą zmiękczonej i gorącej wody w postaci strumienia myjącego. Dzięki temu powierzchnia pojazdu jest zabezpieczona, nie przyjmuje brudu, więc insekty i inne biologiczne zanieczyszczenia nie mogą już tak mocno wniknąć w powierzchnię lakieru i łatwo się je usuwa. Wosk chroni lakier przed niszczącym działaniem promieni UV i powstawaniem mikrozarysowań. Wosk zapobiega również „mazaniu się” szyby podczas pracy wycieraczek.

4. Osuszanie i nabłyszczanie bez plam i zacieków bardzo ważny program, gdyż jest to zakończenie doskonałego procesu mycia i pielęgnacji pojazdu. Ten program usuwa wszelkie osady mineralne z pojazdu, pozostawiając auto bez zacieków, a przy tym doskonale nabłyszczone.